200 души блокираха магистрала "Тракия"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Протестиращите срещу правителството и главния прокурор Иван Гешев образуваха задръстване на АМ "Тракия".
Те спряха пред тунела "Траянови врата" в посока Пловдив и около 200 души развяха българския трибагреник, както и черни знамена, пише Фактор. Исканията им са за честни избори. Колоната която образуваха на магистралата, е близо 4 км.
Стачкуващите скандират "Долу ГЕРБ, върнете ни държавата". Оорганизаторите на протестите се заканиха, че днес ще блокират ключови пътни артерии.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат