19-годишно момиче загина след катастрофа в Сливен
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 1
19-годишно момиче загина след като автомобилът, управляван от нея се блъсна в стълб на централен сливенски булевард, съобщава bTV.
Сигналът за инцидента в подаден малко след 20 часа. По първоначална информация по време на движение момичето е изгубило контрол над автомобила и той се е ударил в стълб на булевард "Панайот Хитов" в Сливен.
Пострадалата е откарана в тежки травми в сливенската болница, където е починала въпреки опитите на лекарите да я спасят. От полицията извършиха оглед на място.
По случая е образувано досъдебно производство.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%