Капитанът на ЦСКА направи абсолютно безумие по време на мача с Дунав

0
В 37-ата минута националът изпусна нервите си по брутален начин, като удари не веднъж, а два пъти Васил Шопов Видео: Росита Иванова

Капитанът на ЦСКА Божидар Чорбаджийски направи абсолютно безумие по време на мача с Дунав в Русе.

В 37-ата минута националът изпусна нервите си по брутален начин, като удари не веднъж, а два пъти Васил Шопов.

За това обаче Чорбаджийски вместо да получи червен картон и да бъде отсъдена дузпа в полза на русенци, бе получен само жълт картон. Това доведе до сериозна разправа в наказателното поле на домакините, информира sportlive.bg.

Отборът на ЦСКА спечели гостуването си на Дунав в Русе с 2:0, а точни бяха Фернандо Каранга и Едвин Джеси. Отложеният мач от 23-я кръг на първа л...

Любопитното в случая, че разправата между Чорбаджийски и Шопов стана точно пред съдията зад вратата, който трябваше да сигнализира пред Георги Кабаков, тъй като той вече бе с гръб към ситуацията. Не е ясно обаче дали го е направил и Кабаков е решил да покаже само жълт картон.

Източник: sportlive.bg