Злоупотреби в "Терем" - бонуси на килограм и воаяжи зад граница
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0
Освободен е и шефът на "Почивно дело" на МО
Ръководството на военноремонтния завод "Терем" е освободено заради разкрити нарушения при проверката на компанията, обяви военният министър Георги Панайотов на специален брифинг, цитиран от bTV.
Причината за неговото решение е, че макар компанията да е на загуба, ръководството си е раздавало бонуси. По думите на Панайотов шефовете са ползвали редица социални придобивки като ползване на служебни автомобили за лични цели, ходели са на командировки в чужбина без видима причина, давани са бонуси за Коледа, Великден, а на дамите и за 8 март в размер на три минимални работни заплати. Бонуси е имало и при излизане в отпуск и за рождени дни.
Освободен е и шефът на "Почивно дело" на МО, но той не може да бъде открит, за да му бъде връчена заповедта за уволнение.





















100% обработени протоколи: "Прогресивна България" спечели...
Румен Радев събра над 42 000 гласа в Русе
Илияна Йотова свиква новия парламент през следващата седмица
Въоръжени патриоти пресъздадоха Априлското въстание в Русе
Украйна плени българин, сражавал се за Русия