Жена открадна портфейл със 7500 лева от магазин в София

0
Съдът наложи най-тежката мярка за неотклонение на 29-годишната жена
Съдът наложи най-тежката мярка за неотклонение на 29-годишната жена Снимка: БТА

Съдът наложи най-тежката мярка за неотклонение на 29-годишната жена

Софийска районна прокуратура повдигна обвинение и задържа 29-годишна жена за кражба на портфейл, съдържащ 7500 лева. Престъплението е извършено на 21 октомври в магазин на столичния булевард "Черни връх", съобщиха от прокуратурата.

Според събраните доказателства, обвиняемата Г.С. е отнела дамски портфейл от друга жена около 13:15 часа. По случая е образувано досъдебно производство за престъпление по чл. 194, ал. 1 от Наказателния кодекс, което предвижда наказание лишаване от свобода до 8 години.

С постановление на наблюдаващия прокурор задържаната е останала в ареста за срок до 72 часа. След внесено искане от прокуратурата, Софийският районен съд е определил мярка за неотклонение "задържане под стража" на обвиняемата.

От прокуратурата уточняват, че Г.С. има предишни осъждания. Наложената мярка подлежи на обжалване пред Софийски градски съд.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари