Задържаха мъж за нападение с нож в София

0
Инцидентът е станал при скандал на булевард "Цариградско шосе"
Инцидентът е станал при скандал на булевард "Цариградско шосе" Снимка: Архив

Инцидентът е станал при скандал на булевард "Цариградско шосе"

Полицията в София задържа 26-годишен мъж, след като намушка с нож друг човек при възникнал скандал. Инцидентът се случи в късния следобед днес на булевард "Цариградско шосе" в столицата, съобщи БНР.

Арестуваният е известен на полицията с предишни нарушения. След нападението той се опита да избяга от мястото на произшествието, но служителите на реда успяха да го открият и задържат.

Досъдебно производство

По случая е образувано досъдебно производство за причиняване на телесни повреди. Разследването на обстоятелствата около инцидента продължава под наблюдението на прокуратурата.

Не се съобщават подробности за състоянието на пострадалия или за причините, довели до скандала между двамата мъже.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Нямам търпение да почнат да обявяват бедствено положение заради преспи от 3 сантиметра и арктически температури от минус два градуса.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари