Втори починал с коронавирус в Сърбия
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Жената е била лекувана в клиниката за инфекциозни болести в Белград
Сръбският министър на здравеопазването Златибор Лончар съобщи днес, че втори пациент с коронавирус в Сърбия е починал, предаде БГНЕС. Той уточни, че става въпрос за 92-годишна жена.
"Тя дишаше с респиратор от няколко дни, имаше усложнения заради вируса, както и други заболявания. Ние се борихме за живота и дни наред", заяви Лончар.
Жената е била лекувана в Клиниката за инфекциозни болести в Белград. Сърбия потвърди първия смъртен случай от коронавирус в петък.
За 188 души е потвърдено, че са заразени с коронавирус, като 91 от тях са хоспитализирани, а 14 дишат чрез респиратори.
























Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...