Всеобщ рев, че не искаме локдаун, не искаме ваксинация - какво искаме всъщност?!
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 0

Всички викат - аууу, колко жертви и заболели, трябва да се вземат мерки, здравна криза, правителството кво прави и т. н.
Обаче се носи всеобщ рев, че не искаме локдаун, не искаме задължителна ваксинация, не искаме и здравни сертификати, не искаме затваряне на заведения и др., не искаме затваряне на училища, не искаме тестване на ученици и др. И политически партии подкрепят това, и медии.
Е какво искаме всъщност?
Някакви други мерки да са измислени по света?
Може би у нас ги е измислил Мангъров - няма нужда от маски, от мерки, от ваксини, всички ще се заразят, ще изгорят сухите съчки и ще дойдем до стаден имунитет.
Това изглежда е преобладаващото искане у нас, затова Мангъров толкова го харесват и го канят по медии и в депутатски листи.
И това се поддържа политически от няколко партии, но все пак се вдига шум, че има здравна криза.
Иван Бакалов























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК