В „Медика Русе“: 1100 души са изследвани за една седмица за Ковид-19
- Редактор: Мирослава Бонева
- Коментари: 0

35 души са с положителен резултат
Само в рамките на една седмица 1108 души са преминали изследвания за COVID-19 в УМБАЛ „МЕДИКА РУСЕ“, съобщиха от там.
От тестваните 35 са дали положителен резултат.
От лечебното заведение отчитат, че само за последната седмица новоприетите хоспитализирани пациенти с CОVID-19 в УМБАЛ „МЕДИКА РУСЕ“ са 17, като 10 от тях са приведени в интензивния сектор на отделението за Kовид.
От там припомниха, че манипулационната в изнесения пункт пред сградата на УМБАЛ „МЕДИКА РУСЕ“ работи и в неделя.
























ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“