В Бургас спипаха дрогиран русенец зад волана
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

Спецакция на служителите на ОДМВР-Бургас и Районните управления в областта за притежание и разпространение на наркотици.
При течащите проверки за шофиране на пътно превозно средство след употреба на наркотични вещества са установени общо 3 случая.
Сред спипаните шофьори е и 41-годишен русенец, шофирал л.а. Мерцедес С 250”, с русенска регистрация, след употреба на амфетамин и метамфетамин.
По случаите са образувани бързи производства.
























Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат