Ученик от Разград намери и предаде в полицията портфейл с пари
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

17-годишно момче от Разград е намерило портфейл с пари и го е предало в полицията.
Това съобщиха от ОДМВР - Разград.
Ученикът попаднал на изгубената вещ около 16:00 часа на 30 септември, докато минавал през детската площадка зад банка „Алианц“ в Разград. В портфейла имало лични документи и сумата от 80 лв., които момчето веднага предало в полицията.
ОДМВР - Разград изказва благодарност за съвестната постъпка на младия човек. Предстои да бъде установен собственикът на изгубените пари и документи и те да му бъдат върнати от органите на реда.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%