Ученик намери портмоне с пари и го върна в полицията
- Редактор: Dunavmost
- Коментари: 0

Седмокласник от Видин намери и върна портфейл с близо 140 лева, румънски леи и дебитни карти.
Наско Найденов намерил черния портфейл, докато отивал на училище. Обадил се на майка си, която му казала да вземе такси и да отиде в полицията, за да го върне.
"Взех такси, дадох всичките си джобни и отидох в полицията", казва детето пред Нова тв.
В портфейла била и шофьорската книжка на собственика - румънски гражданин, отседнал в хотел във Видин. Отблагодарил се на детето, като му дал 20 лева.
"140 лева не са малко пари, с тях бих си позволил няколко неща, но ги върнах", казва Наско.
"Давам всичко, за да бъдат осигурени децата. Понякога с цената на лишения за мен", каза майка му Цецка Иванова.
























Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия