Трети ден децата в училище "Отец Паисий" учат на студено
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 2

Липсата на парно, поради авария на „Топлофикация“, за трети ден принуждава учениците от ОУ „Отец Паисий“ да учат при намалени часове.
Много домакинства в централната част на Русе са без парно и топла вода, заради авария по магистрален топлопровод на „Топлофикация“.
Припомняме ви, че на 8 и 9-ти ноември учениците от ОУ "Отец Паисий" и Спортно училище "Майор Атанас Узунов" учиха при намалени часове по 30 минути заради липса на отопление, поради авария.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Протестиращи в Николово: Става въпрос за живота на деца
19-годишна шофьорка блъсна жена в село Пиргово
Стоян Христов оглави "Ротари клуб Русе - Дунав"
Моторист загина на булевард „България“