Театърът в Русе пуска промоционални билети за "Последният страстен любовник"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Промокод LOVE осигурява 50% отстъпка за постановката на 12 февруари
Драматичен театър "Сава Огнянов" в Русе влиза в директна конкуренция с ресторантите за вниманието на влюбените двойки през февруари. Вместо традиционните клишета, културната институция предлага хитовия спектакъл "Последният страстен любовник", който ще се играе на 12 февруари от 19:30 часа в Камерна зала.
Специалната оферта включва промокод LOVE, с който в продажба са пуснати само 100 билета за 50 двойки. При покупка на два билета онлайн или на каса, цената е наполовина по-ниска. Инициативата цели да предложи алтернативно преживяване преди пика на празненствата на 14 февруари.
Триумфът на "Тодор Колев"
Изборът на заглавие не е случаен. Постановката на режисьора Ивайло Ненов се превърна в големия победител на Комедийния театрален фестивал "Тодор Колев" 2025 в Шумен. Спектакълът заслужи Голямата награда, а екипът си тръгна с още три индивидуални отличия – за режисура, както и за актьорското майсторство на Кадри Хабил и Петя Венелинова.
"Последният страстен любовник" говори за изкушението, за онова "ами ако...", което всички сме си казвали поне веднъж", споделят от екипа на театъра. Пиесата на Нийл Саймън, макар и написана през 1970 година, остава болезнено актуална с темите за кризата на обикновения човек и търсенето на близост извън семейните ценности.
Инвестиция в емоции
Вместо вечеря с фиксирано меню, русенци са призовани да започнат празника си с театър. Историята на Барни Кешман (Кадри Хабил) – съвестен съпруг, решил да разчупи рутината с три различни срещи, обещава не само смях, но и размисъл върху собствените ни желания и страхове.
Билетите са достъпни в мрежата на Entase, а касата на театъра работи с прекъсване между 14:00 и 14:30 часа.


























