Свиха 2 бона от русенец, докато сменя гума
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Русенец стана жертва на нагъл обир, извършен буквално подноса му, докато сменя гумата на автомобила си.
Кражбата е извършена буквално в рамките на 10-на минути във вчерашния 6 август. 47-годишният собственик на колата започнал да сменя предната си лява гума, която била спукана. Мъжът не заключил автомобила. В това време ловък крадец е успял да задигне мъжка чантичка от предната седалка, в която е имало 2 300 лв. От лек автомобил „Ситроен“ е открадната мъжка чантичка, в която е имало 2 300 лева и други вещи.
Образувано е досъдебно производство.
























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%