Свиха 2 бона от русенец, докато сменя гума

0
Свиха 2 бона от русенец, докато сменя гума

Русенец стана жертва на нагъл обир, извършен буквално подноса му, докато сменя гумата на автомобила си.

Кражбата е извършена буквално в рамките на 10-на минути във вчерашния 6 август. 47-годишният собственик на колата започнал да сменя предната си лява гума, която била спукана. Мъжът не заключил автомобила. В това време ловък крадец е успял да задигне мъжка чантичка от предната седалка, в която е имало 2 300 лв. От лек автомобил „Ситроен“ е открадната мъжка чантичка, в която е имало 2 300 лева и други вещи.

Образувано е досъдебно производство.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари