Спипаха дрогиран шофьор в Русе

0
Водачът на "Мерцедес" е хванат с амфетамин при полицейска проверка
Водачът на "Мерцедес" е хванат с амфетамин при полицейска проверка Снимка: МВР / Архив

Водачът на "Мерцедес" е хванат с амфетамин при полицейска проверка

В Първо Районно управление на полицията в Русе вчера са образувани бързи производства срещу двама мъже за различни нарушения, съобщиха от пресцентъра на ОД на МВР - Русе. При рутинна проверка на движението, полицейски патрул е спрял за проверка лек автомобил "Мерцедес", управляван от 39-годишен мъж.

По време на проверката служителите на реда са установили, че водачът е шофирал под въздействието на амфетамин, след като пробата му е дала положителен резултат за наркотичното вещество. Срещу него незабавно е започнато разследване за престъпление по член 343б, алинея 3 от Наказателния кодекс.

Изпращайте снимки и информация на [email protected] по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите напоследък злоупотреби в сайта, от сега нататък за да оставите анонимен коментар изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 3
    1
    Drug Qcheck
    „Водачът на "Мерцедес" е хванат“, ама за кое са го хванали ще стане ясно след като излезе кръвната проба. Да не се окаже, че вместо амфетамин, водачът е шофирал под въздействието на ибупрофен.
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Полицаят:

– Господине, айде моля Ви, излезте от колата!

Шофьорът:

– Не мога, брат! Пиян съм! Влез ти...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари