Сигнал за бомба в Съдебната палата в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Сигнал за заложено взривно устройство в Съдебна палата - София е получен на телефоните на Софийския градски съд, който се помещава в сградата, в 10.15 ч. днес.
По този повод Съдебната палата е затворена и компетентните власти проверяват за наличие на взрив, съобщи БНТ.
След приключване на проверката достъпът до сградата ще бъде възстановен.
Припомняме ви, че от сутринта пред сградата тече протест под надслов „Зона без каскет“. Протестиращи не позволяват на Иван Гешев да влезе в сградата и настояват за неговата оставка.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра