Сигнал за бомба в дома на Борисов вдигна МВР на крак
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 3

Късно снощи в полицията е получен сигнал за поставена бомба в дома на премиера в столичния кв. "Банкя", съобщиха от МВР
Разследващите веднага влезли в дирите на сигнала и установили, че той е подаден около 23:45 часа от мобилен телефон в село Крумово, Пловдивско, уточнява Glas.bg .
Полицията в Пловдив веднага се е задействала и се е свързала със столичните си колеги, които незабавно са изпратили екипи от 9-то РПУ в дома министър-председателя на ул. "Жан Дьо Ла Фонтен".
Екипи са влезли и в двора, и в къщата на премиера, като от полицията съобщават, че не са открити съмнителни предмети.
От съобщението на МВР обаче не става ясно дали има задържан за бомбената заплаха срещу Бойко Борисов.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат