Мара Отварачката се пусна без грим
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

Фенове не одобриха особено външния й вид без макиаж и негативните коментари не закъсняха.
„Леле, не ни причинявай повече подобен стрес точно по Коледа, имай милост, бе, Мария?!“, „Помощ!! Ослепях!!“, и прочие отзиви четем от зевзеци.
Ние поздравяваме Мария за смелостта й да се покаже без капка грим, с посивяла кожа и сенки под очите.
Но може би в някои случаи е по-добре звездите да си останат звезди и да не показват как се събуждат от сън, пише HotArena.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“