Шофирай с камера! Кадрите ще се използват като доказателство
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2
Уличаващите кадри ще се използват като доказателство пред органите на реда
Нова кампания за превенция на пътнотранспортните произшествия. От Българската асоциация на пострадалите при катастрофи предоставят камери на шофьори, а идеята е повече наши сънародници да снимат нарушителите на пътя. Всеки, станал свидетел на нарушение и успял да го заснеме, ще може да качи видеото във Facebook страницата "Шофирай с камера".
Уличаващите кадри ще се използват като доказателство пред органите на реда.
Статистиката в цял свят потвърждава положителния ефект от видеорегистраторите. Например през последната година, откакто Центърът за спешна медицинска помощ в София използва камери, катастрофите с линейки са намалели с 40%.























Вдигат пенсиите с близо 8 процента
Истанбул стана база на руския сенчест флот
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...