Севда Асенова ще се боксира за златен медал в Купа „Странджа"

1
Спортист № 1 на Русе за 2022 година срази алжирката Фатиха Мансури
Спортист № 1 на Русе за 2022 година срази алжирката Фатиха Мансури Снимка: Българска федерация по бокс

Спортист № 1 на Русе за 2022 година срази алжирката Фатиха Мансури

Севда Асенова ще се боксира за златен медал на Международния турнир за Купа „Странджа" в неделя, след като постигна победа в полуфиналните си битки днес.

Асенова, трета в света и европейска шампионка от миналата година, не остави шанс на представителката на Алжир Фатиха Мансури, пишат от Българската федерация по бокс.

Спортист № 1 на Русе за 2022 г. откри подобаващо днешния ден, печелейки с 5:0 гласа в категория до 48 килограма.

Асенова показа превъзходство в рамките на цялата среща и напълно заслужено продължава към финала. В неделя тя ще се изправи срещу Сайдахон Рахмонова (Узбекистан) за златния медал.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари