Семейство се натрови с баклава
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 1

Семейство се натрови с баклави с изтекъл срок на годност, а магазинът, в който са купени, им предлага обезщетение от един лев, пише Флагман
„Закупих продукта с изтекъл реален срок на годност. Върху него е лепнат друг етикет, благодарение на който семейството ми се натрови. Поисках обяснение от магазина, а те ми заявиха, че ще ме обезщетят с един лев. Такъв бил техният правилник. Надявам се за помощ от вас, защото освен медиите, май няма на кой да се вярва“, добавя Людмил.




















Учители готвят ефективна национална стачка
Диана Русинова: Държавата опъва чадър над джигитите, които...
Продуктите от малката потребителска кошница поевтиняват с...
Георги Кандев: Напускам МВР
Учители готвят ефективна национална стачка