Сексът става полезен едва след 30-тата минута
- Редактор: Петър Симеонов
- Коментари: 0

Aнглийски биохимици, изучаващи влиянието на половия живот върху здравето, са установили, че бързият секс не е полезен.
Според тях сексът става полезен едва след 30-тата минута, когато започват по-ефективно да се неутрализират свободните радикали, предизвикващи различни заболявания.
В организма на всеки човек има свободни радикали, които могат да задействат болестотворни процеси в човешкия организъм. Учените установили, че необходимото количество защитни вещества, които неутрализират свободните радикали в тялото, се образуват в организма едва след 30-40-минутен секс.
Затова, ако искате да изживеете не само голямо удоволствие, но и да се погрижите за здравето си, планирайте секс маратони с продължителни прелюдии, разнообразие и фантазии.























Затруднения при придвижване с градския транспорт в Русе
Снегът скри коварни капани по леда на язовира в Николово
Ремонтът на пътя Русе - Николово остава мираж
Хванаха пенсионер с фалшива банкнота от 500 евро в Габрово
Трима медици бяха пребити за седмица във Великотърновско