Счупиха огледалата на две коли, паркирани на улица "Св. Димитър Басарбовски"
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Служители на Първо РУ работят по сигнал за нанесени щети по автомобили в Русе.
Деянието е извършено преди няколко дни, като са пострадали коли с марките „Дачия“ и Форд“, паркирани на улица "Св. Димитър Басарбовски". На едната са счупени дясно странично огледало за задно виждане и задна чистачка, а на другата ляво и дясно огледала за задно виждане.
Заведена е преписка с оглед изясняване на престъпление по чл. 216, ал.1 от НК.























Системно източване превръща езерото Текето в блато
Моторист загина на булевард „България“
Илияна Йотова: България държи златна карта
Моторист загина на булевард „България“
Проблемът с нощните пеперуди в Русе поражда караници между...