Русенка спечели кола от Българския спортен тотализатор
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 1
Днес, 21 октомври, водещите на предаването „СПОРТ ТОТО“ по БТВ – Део и Марина Кискинова, връчиха чисто нов автомобил на късметлийка и съпруга й от град Русе.
Това се случи по време на Международния Автомобилен салон София 2017 г., провеждащ се в Интер Експо Център, пише 24 часа.
Събитието се състоя на щанда на Български спортен тотализатор и Българска федерация по автомобилен спорт, където всички присъстващи получиха специални награди и се заредиха с много празнично настроение.
Колата стана собственост на щастливата дама, която е познала пет от първите шест изтеглени числа и седмото бонус число във Втори Тото Шанс на играта „Тото 2 – 6 от 49“. Катя Василева е на 46 години и редовно участва в игрите на Български спортен тотализатор заедно със своя съпруг. Те играят от дълги години с абонамент и постоянни числа. Споделят, че с новата кола първо ще отидат на екскурзия в България, а после и в Италия.
„Усещането да се качиш в нова кола е страхотно“, радват се семейство Василеви и пожелават своя късмет на всички почитатели на СПОРТ ТОТО.
























ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети
Румен Радев: Европа не може да победи ядрената сила Русия
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
КЗП удари голяма верига магазини заради фалшиви промоции
ЕЦБ разреши на БНБ двоен обем евромонети