Протестиращи срещу зеления сертификат за ученици блокираха столично кръстовище
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0

Недоволни от зеления сертификат и тестването в училищата организираха на протестно шествие в София
Със скандирания от НДК групата премина през централни софийски улици и достигна Министерството на здравеопазването:
"В психиката на учениците ще се опитат да узаконят, че човек без маска не е човек." "Моята дъщеря от понеделник няма да е на училище отново, че не е честно да се тестват здрави деца. Тестват се здрави деца за 13 милиона само и само да легализират ваксина", казват протестиращи, цитирани от БНР.
Към 16 часа протестиращите блокираха кръстовището на бул. "Княгиня Мария-Луиза" и бул. "Александър Стамболийски".
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия