Протестът в Русе: Валери е позор, оставка и затвор!
- Редактор: Звездомира Николова
- Коментари: 23
Днес протестът в Русе се премести пред офиса на НФСБ в крайдунавския град
Провокирани от изказванията на Валери Симеонов, че протестите пречат на хората, русенци решиха тази вечер да скандират пред офиса на партията на ул. „Княжеска“ № 33 .
Десетки хора заедно призоваваха за оставка управляващата коалиция и за пореден път заявиха, че в България трябва да се живее нормално.
"Валери е позор, оставка и затвор" - така римуваха русенци своите искания.
"Валери е най-голямата свиня в управлението", обобщаваха по-крайните демонстранти.
Русенци се надяват, че посланията им ще стигнат не само до НФСБ, но и до Бойко Борисов и коалицията.





























Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК