Приятна изненада за областният управител на Русе
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 0
В първия работен ден след своя рожден ден – 29 април, областният управител доц. д-р Стефко Бурджиев бе изненадан от своите колеги, които не забравиха да го поздравят дори и „на патерици“.
Екипът на Областна администрация Русе поднесе красив букет цветя и стилна картичка с благопожелания за здраве, добри дела и успешни благородни начинания за рожденика и неговото семейство.
Към поздравленията се включи и г-жа Лили Ганчева, изпълнителен директор на Еврорегион Данубиус, която подари на областния управител бутилка червено вино с марка Влад Цепеш Дракула и нож за писма от дворец „Пелеш“ Румъния, лятна резиденция на Карол I.
За поредна година г-н Бурджиев получи поздравителен адрес от Николае Барбу, кмет на гр. Гюргево.
Множество адреси с поздравления постъпиха по повод личния празник на Областния управител и от негови колеги областни управители, от директори на Териториални звена и кметове на общини.






























Християн Мицкоски: Няма да отстъпим пред България нито...
Младежите обявиха война на модела "Борисов – Пеевски"
Приятел на прегазеното от влак момче се опитал да го спаси в...
Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...
Пенсионери: С бонуса от 120 лева ще си купим разфасовано...