"Прекрасна" гледка: Моренце с паркирали върху дюните коли
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

За масово паркиране върху дюните на плаж Дуранкулак алармираха потребители в социалните мрежи.
"Моренце...с паркирали върху дюните коли...прекрасна гледка, достойна за мълчанието на институции и медии!
Няма ни Прокуратура, ни Полиция да се самосезират и спрат това беззаконие!
Скъпи приятели, политици и журналисти, дали някой ще обърне внимание на безобразията, които стават на Черноморието, в защитена зона, където е забранено и влизането с коли и паркирането?
Къде сте господин Андрей Слабаков? Andrey Novakov?“, е написал Иван Начев, който е публикувал снимки с автомобили на плажа.
























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра