Посланичката на Филипините в Ливан почина от COVID-19

0
Бернадита Катала през последните дни полагаше големи усилия за организиране на репатрирането на десетките хиляди филипински домашни помощници от Ливан
Бернадита Катала през последните дни полагаше големи усилия за организиране на репатрирането на десетките хиляди филипински домашни помощници от Ливан

Посланичката на Филипините в Ливан почина днес от COVID-19, съобщи Франс прес, като се позовават на комюнике на властите в страната ѝ.

Посланичката Бернадита Катала през последните дни полагаше големи усилия за организиране на репатрирането на десетките хиляди филипински домашни помощници от Ливан, тежко засегнат от икономическа криза.

Ливан се бори и с епидемията от коронавирус. Близо 500 случая на COVID-19 досега са потвърдени в страната. 16 души са починали, отбелязва БТА. 

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Кире, знаеш ли какво е това - денем лае, а нощем плува?

- Не. Какво е?

- Ченето на тъщата ...

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари