Полицаят, който напусна МВР, за да отвори своя арт галерия
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
Срещаме ви със Симеон Сотиров
Срещаме ви със Симеон Сотиров. В първата половина от живота си той се влива в редиците на МВР и над две десетилетия се грижи за опазването на обществения ред. След това обаче решава да върне значката и пистолета си, за да се впусне в съвсем ново и крайно необичайно поприще, предава NOVA.
След 26 години в системата на МВР, Симеон открива своя художествена галерия.























