Почина съпругът на Емилия Масларова

0
От няколко години бившият социален министър всеотдайно се грижеше за 70-годишния мъж, който прекара два инсулта, претърпя и мозъчна операция
От няколко години бившият социален министър всеотдайно се грижеше за 70-годишния мъж, който прекара два инсулта, претърпя и мозъчна операция

Почина Антон Масларов - съпруг на Емилия Масларова.

От няколко години бившият социален министър всеотдайно се грижеше за 70-годишния мъж, който прекара два инсулта, претърпя и мозъчна операция, пише 24 часа.

След като излезе от политиката Масларова преподаваше социална политика като професор в Тракийския университет, а съпругът й емоционално посрещаше атаките срещу нея, като инсултите са вследствие тревогите около нейната съдба.

Източник: 24 Часа
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

- Ох, сънувах ужасен кошмар. Тъщата води на каишка огромен крокодил. Зинала уста, големи, жълти, криви зъби!

- Моля те спри, че ми става лошо!

- Чакай! Чакай, да ти опиша и крокодила.

Нови коментари