Плеймейтка: Българите сме мързеливи и неграмотни!
- Редактор: Виктор Тошев
- Коментари: 2

Гентиана Халити злобно нападна българите.
Според плеймейтката те са мързеливи, невъзпитани и неграмотни.
Ето какво точно написа блондинката в социалната мрежа: "Българите сме изключително злобни! Хората смятат, че това е така, тъй като сме бедни,но НЕ! Това е така, тъй като сме разглезени, мързеливи, невъзпитани и неграмотни! Ако някой смята да ми спори, изтъквайки някаква посредствена дипломка в УНСС например, моля-спестете си го!"
Не е ясно от какво е породен гневът на Гентиана, но думите й са наистина тежки.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%