Пиян ученик катастрофира край Каспичан със 120 км/час

1
Автомобилът е откраднат
Автомобилът е откраднат Снимка: БГНЕС / архив

17-годишен неправоспособен шофьор от Нови пазар претърпя пътен инцидент.

Оказало се, че бил зад волана на противозаконно отнет лек автомобил, след употреба на алкохол, съобщават от полицията.

Разплитането на случая започнало след получен сигнал че по пътя за Каспичан е възникнало ПТП. Водачът потърсил помощ в болницата, откаран от свои близки. Изяснено било, че в късните часове снощи момчето със свои приятели се черпили с алкохол.

По пътя към дома си момчето видяло лек автомобил Фолксваген Пасат с шуменска регистрация. Бил отключен, а контактен ключ намерил в купето на автомобила. Подкарал го в посока към Каспичан, като на моменти шофирал с над 120 км/час. Загубил контрол и се преобърнал в крайпътна канавка. Не е пострадал сериозно, след преглед в болницата е освободен.

Тестван е с дрегер . Отчетени са 1,17 промила алкохол в издишания въздух. Към момента се извършва оглед и местопроизшествието се документира. Образувано е досъдебно производство, работата по което продължават служители на РУ- Нови пазар.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Google акаунт.

Натискайки на Google бутона коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Семеен скандал.

Жената крещи:

– Господи, защо не ме прибереш?

Мъжът:

– Господ да не е луд като мене, ма...

Нови коментари