Пиян шофьор се разби с колата си в спирка

0
Джигитът избяга, но си забрави регистрационната табела
Джигитът избяга, но си забрави регистрационната табела

Пиян шофьор се разби с колата си в спирка на столичния бул. "България" вчера.

От удара е изпаднала предната му броня, но тъй като е побързал да избяга, я е оставил на мястото на инцидента, заедно с номера на колата си. Според очевидци на случката, виновникът е карал с превишена скорост, но не е успял да вземе завоя и се е сблъскал с оградите, предаде Канал 3.

От център 112 са потвърдили, че е избягал от ПТП. Полицията е взела показания от таксиметров шофьор.

Няма пострадали граждани.

Източник: Канал 3
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари