Пиян самоубиец подлуди полицията
- Редактор: Антония Петрова
- Коментари: 0

34-годишен самоубиец подлуди полицаите от Каолиново.
Това съобщават от ОД на МВР-Шумен, цитиран от Novini.bg. Около 21 часа снощи е получен сигнал, че на спирката в село Тодор Икономово има обесен мъж.
На място веднага е пристигнал полицейски екип, който заварил мъж в нетрезво състояние с примка около врата. Повикан е медицински екип и местният жител е прегледан.
Униформените му оказали съдействие и го откарали до дома му. Малко по-късно от близките му бил получен сигнал, че мъжът отново прави опити да си сложи край на живота.
При второто пристигане полицаите отвели мъжа в управлението и го задържали за срок до 24 часа заради това, че с поведението излага живота си на опасност.
Работата с него продължава и днес, предстои консултация с психиатър.























Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
Съдът потвърди глобата на шефката на НДК
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%