Ози Озбърн влезе в болница след усложнения от грип
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Метъл легендата Ози Озбърн е в болница.
Човек от екипа му съобщи, че британският музикант страда от усложнения на грипен вирус, информира Нова телевизия.
Новината дойде няколко дни, след като Озбърн отмени датите за концертите си във Великобритания и Европа.
В официалния си сайт той написа, че в последните месеци страда от няколко болести и се извинява на феновете. Но се зарече да направи съвместно турне с метъл бандата "Джудас Прийст" по-късно през годината.





















Пенчо Милков дари кръв в русенска болница
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Засаждат 400 нови дървета в Русе
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм