Отстраняват аварията в квартал "Здравец-Изток" до края на деня
- Редактор: Ралица Тодорoва
- Коментари: 0

Едва вчера започна отстраняването на аварията на „Топлофикация“ - Русе, която стана причина в събота 44-годишна жена да пропадне в дупка с гореща вода и да получи сериозни изгаряния.
В следствие на спукана тръба в квартал "Здравец-Изток", горещата вода е подкопала асфалта и е избила на повърхността.
Спряно е топлоподаването в няколко жилищни блока и училище „Васил Априлов“. Мястото на аварията е заградено и обезопасено.
До края на работния ден проблемът се очаква да бъде отстранен, обясни Георги Коларов от „Топлофикация“ - Русе.
























Николай Нанков: Шишков подписа договорите за мантинелите
Областният управител на Русе проведе първия си приемен ден
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...
Жена е с опасност за живота след инцидент на булевард...