Отрязаха сухи клони на дървета по ул. "Борисова"
- Редактор: Ралица Матеева
- Коментари: 0

Санитарна сеч на дървета по ул. „Борисова“ поде Община Русе тази сутрин.
Въоръжени с триони служители отрязаха няколко от кестеновите дървета – тези пред сградата на Общината, пред сладкарницата до нея и пред жилищния блок до пресечката с ул. „К. Иречек“.
От общинската управа увериха, че действията са съгласувани с отдел „Екология“ на общинската администрация и че става дума за т.н. „планова сеч“. Отстраняват се дървета, които са изсъхнали, като на тяхно място ще бъдат засадени нови.





















Пенчо Милков дари кръв в русенска болница
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Засаждат 400 нови дървета в Русе
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм