Отпуснаха допълнително 2 милиона лева за Националната здравна информационна система
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0

За доизграждането на Националната здравна информационна система правителството отпусна допълнително 2 милиона лева.
Парите са предназначени за Министерство на здравеопазването, обясни министър Кирил Ананиев пред журналисти: "Това са средства, които се предоставят в рамките на три години - 2020, 2021 и 2022 година, за пълното изграждане на Националната здравно-информационна система, което означава, че в Бълария най-накрая ще имаме електронно здравеопазване".
Целта на здравната информационна система е да бъде подобрено качеството на здравните грижи у нас.
























15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
15-годишен шофьор "лети" със 150 км/ч край Кубрат
Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“