Отломка от фасада падна на спирка в София
- Редактор: Петя Георгиева
- Коментари: 0
Няма пострадали хора, но парчетата от фасадата счупиха задното стъкло на лек автомобил
Отломка от фасада на сграда падна на площад "Македония" в София върху спирката на автобуса, който замества трамвай №5 докато траят ремонтите по бул. "Цар Борис Трети", информира БНР.
Няма пострадали хора, но парчетата от фасадата счупиха задното стъкло на лек автомобил.
Подаден е сигнал до дирекция "Аварийна помощ" на Столичната община, откъдето дойдоха екипи за обезопасяване на тротоара.
Домоуправителя на сградата е на мнение, съществува опасност от нов инцидент.
Очевидци коментираха инцидента пред БНР.

























Асен Василев: Бюджетът е писан от българската олигархия
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%
ДАМТН: Община Русе бави ремонта на язовир „Николово“
Рибар извади трофейна пъстърва в река Огоста
Тревата в квартал „Чародейка“ избуя над 1,20 метра