Отборът на Стойчо Младенов удари Дунав

0
Мартин Луков пострада по време на мача с „Кайсар“
Мартин Луков пострада по време на мача с „Кайсар“ Видео: Sportal.bg

„Дунав“ отстъпи с 0:1 на „Кайсар“ (Къзълорда) във втория контролен мач по време на лагера в Анталия.

Гола за водения от Стойчо Младенов казахстански тим вкара Джангълизбай в 35-ото минута, след изпълнение на ъглов удар. информира TVN.

Двубоят протече равностойно, като на няколко пъти и възпитаниците на Малин Орачев също бяха близо до попадение. Най-чистата ситуация беше в 57-ата минута, когато след пряк свободен удар топката „облиза“ страничната греда. В 80-ата минута Сюнер Хюсеин бе фаулиран в наказателното поле малко преди да нанесе удар във вратата, но съдията подмина наруиението.

В 63-ата минута в игра се появи и дошлият на проби бразилец Виктор Санчес, който замени Божидар Васев.

Неприятна вест е принудителната смяна на вратаря Мартин Луков. Минути, след като се появи на терена в началото на второто полувреме, той получи силен удар от футболист на „Кайсар“ и се наложи Станислав Антонов отново да облече фланелката.