Ограничиха движението по пътя Дупница - Клисура в Кюстендилско

1
Трафикът се пренасочва по обходен маршрут
Трафикът се пренасочва по обходен маршрут Снимка: БГНЕС

Причината е катастрофа

Заради катастрофа е ограничено движението по пътя Дупница - Клисура в област Кюстендил, съобщиха от Агенцията "Пътна инфраструктура" (АПИ).

Трафикът се пренасочва по обходен маршрут Дупница - Самораново - Сапарева баня - Сапарево - Клисура и обратно. Движението се регулира от пътна полиция.

По-рано днес от АПИ информираха и за затруднения в движението през Кресненското дефиле, заради аварирал автомобил. Там движението се осъществяваше временно двупосочно в една лента и по-късно през деня беше възстановено.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари