Няма кой да оправи паднал знак в квартал "Здравец"
- Редактор: Диляна Маринова
- Коментари: 0
0

Няма кой да оправи паднал пътен знак в русенския квартал „Здравец“.
За това алармира загрижена русенка. Става въпрос за съборен в тревата знак край училище ОУ „Васил Априлов“.
Движението в района е интензивно, непрекъснато преминават множество деца.
Дано отговорните институции по-скоро вземат мерки, за да не се стига до възникване на инцидент.
Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!





















Пенчо Милков дари кръв в русенска болница
Русенският митрополит Наум осъди атаките срещу Киевската...
Засаждат 400 нови дървета в Русе
Симеон Дянков: Всички пенсионери трябва да напуснат...
Биляна Иванова: Идеята на КРИБ е абсолютен цинизъм