Нова гонка с мигранти в Бургас

0
След преследване са заловени 11 мигранти от Ирак
След преследване са заловени 11 мигранти от Ирак Снимка: Dunavmost / архив

След преследване са заловени 11 мигранти от Ирак

Полицията в Бургас залови група мигранти около 6:30 часа тази сутрин. Лек автомобил със софийска регистрация не спрял на полицейски сигнал за проверка и започнало преследване от контролно-пропускателния пункт на входа на Бургас от посока Созопол. Това съобщи Цветелина Рандева, говорител на Областната дирекция на МВР - Бургас.

Колата "Сеат Алхамбра" е била блокирана чрез заградителни действия в района на улица "Тодор Александров". Водачът на автомобила не представил документи за самоличност, но се самоопределил като сириец. В автомобила са открити 11 мигранти от Ирак.

По случая е образувано досъдебно производство.

На 20 май т.г. два патрулни автомобила преследваха джип, в който бяха открити осем бежанци от сирийски произход.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Остават 2000 символа

Поради зачестилите злоупотреби в сайта, за да оставите анонимен коментар или да гласувате изискваме да се идентифицирате с Facebook или Google акаунт.

Натискайки на един от бутоните по-долу коментарът ви ще бъде публикуван анонимно под псевдонима който сте попълнили по-горе в полето "Твоето име". Никаква лична информация за вас няма да бъде съхранявана при нас или показвана на други потребители.

Код за сигурност
* Моля, използвайте кирилица! Не се толерират мнения с обидно или нецензурно съдържание, на верска или етническа основа, както и коментари написани само с главни букви!

Списък с коментари

  • 1
    1
    Ftyre
    Стреляйте на месо!!! Иначе управия няма! Хем са нарушители, хем са нагли!!!
Зареди още коментари

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

Интервю в държавно учреждение:

- Какво умеете да правите?

- Ами ... нищо.

- Тези места вече са заети.

Харесай Дунавмост във Фейсбук

Нови коментари