Нинова с първи думи от болницата

0
Нинова призовава българите да се пазят и благодари на лекарите за всеотдайната работа
Нинова призовава българите да се пазят и благодари на лекарите за всеотдайната работа Снимка: БГНЕС

"Добре съм. Благодаря за загрижеността на всички, които ми звъните и пишете"

Това написа в личния си профил лидерката на БСП. Ето и целия пост: 

"Здравейте! Имам положителен тест за COVID - 19. Днес ме приеха за лечение във ВМА.

Добре съм. Благодаря за загрижеността на всички, които ми звъните и пишете. Извинете ме, че в момента не мога да ви отговоря.

Пожелавам на всички българи здраве и кураж. Бъдете внимателни и се пазете.

С много уважение и признателност към лекарите и медицинските работници, които рискуват себе си, за да спасяват нас.

Знам, че ще се справим."

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари