Най-лудият футболен мач

0
Само за 20 минути домакините вече водят с 3:1 и започва безумието
Само за 20 минути домакините вече водят с 3:1 и започва безумието Видео: OFCfootball

Шест червени картона, седем гола, нападател с четири и обрат от 1:3, след като си загубил вратаря си.

Всичко това се случи в мача от Шампионската лига на Океания между ФК "Киив" от Самоа и "Нади" от Фиджи, пише 24 часа.

Само за 20 минути домакините вече водят с 3:1 и започва безумието. Първо в 43-ата минута са изгонени Дезмънд Джуниър Фа'алусо и Вайсаке Таябакава, които решиха да покажат хватки от борбата.

В 83-ата минута се сбиват Лионел Тейлър от "Киви" и вратарят на гостите Верети Дикинсън и двамата също се прибират под душа.

В 87-ата Аниш Хем, който е автор на гола за "Нади" намалява резултата до 2:3.

И по невероятен начин в 6-ата и 8-ата минута на добавеното време той бележи още два пъти за победата на своя тим с 4:3. Между тях има време за още два червени картона. Първо е изгонен Лоурънс Летутуса от "Киви", а малко след това Наполиони Кесевакатани от "Нади" получава втория си жълт картон.

Източник: 24 Часа