Митрополит Наум благослови започването на жътвата
- Редактор: Иван Матев
- Коментари: 0
По покана на Националната асоциация на зърнопроизводителите в България, на 20 юни 2015 г. Негово Високопресвещенство Русенски митрополит Наум извърши водосвет и благослови започването на националната жътвена кампания 2015 в поповското село Водица.
Ритуалът се проведе в стопанството на г-н Иван Иванов, член на русенската организация на НАЗ - РСФ „Дунавско зърно“. На събитието присъстваха: г-н Светлин Бонев`- областен управител на област Търговище, проф. Христо Белоев - ректор на Русенския университет, представители на гражданската власт и зърнопроизводители от цялата страна.
Митрополит Наум се обърна с кратко слово към народа, като пожела Бог да помага на всички зърнопроизводители в тяхната нелека дейност, осигуряваща препитанието на мнозина. Гост на приветливите домакини бе и певецът Христо Кидиков.
































По-високи осигуровки и по-скъпи винетки
Румен Радев ще обсъжда възстановяването на Украйна в Гданск
Цената на златото падна под 4000 долара
Глобиха градския прокурор на София по делото "Хера"
Глобиха със 100 лева зъболекарката, след чиято интервенция...