Мъж скочи от 3 етаж на УМБАЛ "Медика"

4
Той е починал на място
Той е починал на място

На 15 септември около 19:30ч. във Второ РУ при ОДМВР - Русе е получен сигнал за мъж, скочил от 3 етаж на  УМБАЛ "Медика" - град Русе.

При извършения оглед е установено, че скочилият е 55-годишен мъж, живущ в град Глоджево, който е починал на място.

По първоначални данни се касае за самоубийство.

По случая е образувано досъдебно производство за извършено престъпление.

Изпращайте снимки и информация на news@dunavmost.com по всяко време на денонощието!

Най-четени новини

Календар - новини и събития

Виц на деня

– Дядо попе, жена ми беше на изповед, какво каза?

– Тайна... Само на излизане внимавай с рогата да не събориш иконите!

Нови коментари