Мъж се хвърли от 2-я етаж на кооперация
- Редактор: Владимира Ангелова
- Коментари: 0

Мъж на възраст 40-50 години бе открит мъртъв на тротоара пред дома си тази сутрин в Благоевград, скочил е от 2-я етаж, загинал е на място, предаде БГНЕС.
Сигналът е подаден в 7 ч. тази сутрин от ул. „14-и полк”, смъртта му е констатирана, очаква се оглед от следствена група на Второ РУП-Благоевград.
Според близките, открили тялото на тротоара пред кооперацията, нищо в поведението му вчера не показвало, че готви самоубийство.
Това е втори случай на самоубийство в благоевградско за три дни.
В събота 70-годишна жена скочи също от втория етаж на къщата си в с. Покровник и час по-късно почина в болницата в Благоевград.























Семейство с болно дете обвинява Ивомир Димчев в психически...
Над 40 сигнала за мазут по плажовете на Южното Черноморие
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Нов парк променя облика на квартал „Дружба“
Хотели в Златни пясъци свалят цените с до 40%